אתי ליסאני, מנהלת חטיבת יהלו״ם הודיעה כי תסיים את תפקידה עם סיום שנת הלימודים הנוכחית, בעקבות רילוקיישן עם משפחתה.


אתי ליסאני, מנהלת חטיבת יהלו״ם הודיעה כי תסיים את תפקידה עם סיום שנת הלימודים הנוכחית, בעקבות רילוקיישן עם משפחתה. אגף החינוך במועצה, בשיתוף משרד החינוך, נערך לאיתור מחליפ.ה לליסאני, באופן שיאפשר הליך חפיפה מקצועי ומסודר, ויאפשר את הכנת שנת הלימודים הבאה בצורה מיטבית. 

ראש המועצה, איתן פטיגרו, התייחס לעזיבתה הצפויה של ליסאני: ״בזמן קצר, הצליחה אתי להיכנס אל תוך הנשמה של בית ספר יהלו״ם, להחדיר ערכים ותחושת התחדשות, שחילחלו היטב אל תלמידי בית הספר והצוות החינוכי. בשם התלמידים, ההורים, המורים ונציגי המועצה אני רוצה להודות לה על מסירות בלי קץ, ועל שימת טובת בית הספר בראש מעיניה. אני מאחל לאתי, לגילי, ולילדים הרבה הצלחה בדרך החדשה. בתקופה הקרובה אגף החינוך יבחר מנהל חדש לחטיבת יהלו״ם. ביקשתי מהם כי המנהל הנכנס יהיה איש חינוך, שרואה חשיבות במצוינות חברתית ולימודית כאחד, ושיוכל להבין את חשיבות החיבור בין קהילת יהלו״ם לקהילת שוהם.״

אופירה ביטון, מנהלת אגף חינוך וקהילה הודתה לאתי ליסאני על המסירות והמקצועיות בתפקידה כמנהלת יהלו"ם, על הרוח החדשה שהביאה עימה ועל התהליכים החינוכיים שהובילה בבית הספר.

אתי ליסאני: ״בשנתיים בהן ניהלתי את חטיבת יהלו״ם הייתה לי הזכות להכיר ולהוביל את באי החטיבה ומשפחת יהלו״ם.  היה לי חשוב להצעיד את החטיבה להישגים לצד תפיסת החינוך בה אני מאמינה. אין לי ספק שהצוות החינוכי בבית הספר ימשיך להוביל את יהלו״ם במקצועיות ולהסב גאווה לשוהם. 
אני נפרדת מקהילת יהלו"ם בגאווה ומאחלת לכולם הצלחה רבה. אשמח לעמוד לצד כל מי שייבחר לתפקיד המאתגר והנפלא הזה, על מנת לסייע בהליך חפיפה מקצועי".

אתי ליסאני.jpe