דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

איתן פטיגרו
ראש המועצה
ענת דותן
מנהלת לשכת ראש המועצה
ציונה יוסף
מזכירת לשכה וסגנים

רבנות

הרב דודו סתיו
מנהל המחלקה
נורית כהן
מנהלת לשכת הרב
אוהד אביטן
רב
רן כלילי
רב
ישי ליסנר
רב

מבקר המועצה

תמיר פוגל
מבקר מועצה

לשכת מנכ"ל

דודי זביב
מנכ"ל המועצה
גליה שמש
מנהלת לשכת מנכ"ל

ממונה פניות הציבור

שולה קרקוב
ממונה על פניות הציבור

יועצת לקידום האישה

שולה קרקוב
יועצת לקידום האישה

משאבי אנוש

דליה בסן
מנהלת משאבי אנוש

דוברות

דגנית שטיניג
דוברת

ביטחון

משה ויגדור
מנהל המחלקה
איציק שריקי
רכז שיטור קהילתי
שמואל תמר
שיטור קהילתי
דניאל קמר
שיטור קהילתי

מחשוב ומערכות מידע

אורן חכם
מנהל המחלקה
אנדי ברוקס
צוות מחשוב
אסף כהן
צוות מחשוב

מוקד עירוני

רועי ברפמן
מנהל המוקד העירוני
נופר וקנין
מוקדנית

אגף הכספים

ישראל שטרסברג
גזבר
גאולה בוקובזה
מזכירה
יוסי פרץ
ס. גזבר, מ. א תקציבים וחוזים
אביטל אסייג
רכזת מכרזים חוזים וביטוחים
אתי בלומנקרנץ
מזכירת רכש

מזכירת רכז /סטודנטית
כתראן מדי
מנהל מח' שכר וארנונה
אמיר בן עזר
רכזת מים
סנדרה טננבאום
חשבת ראשית
בלה רחמימוב
מנהלת חשבונות ראשית

גביה

רחלי גולן
מנהלת מח' גביה
ג'ולי לחמי
סגנית מנהלת מחלקת גביה
שרה כנביבי
פקידת גביה
מיכל יוניוב
פקידת גביה – קופאית ראשית
תירצה וידל
פקידת גביה
יעל חדד
פקידת גביה

הנדסה

אורנה שטיינמן
רכזת רישוי עסקים
בקרת ביצוע

יעקב ירקוני
מהנדס המועצה
אורין אשכנזי
מזכירה
לאה קיסר
מרכזת הוועדה לתכנון ובניה
שגית חי יוסף
מדענית ובודקת תכניות
פליקס קלינג
מנהל פיקוח על הבניה
דן בירנבויים
מפקח בנייה
מיכה אללוף
מפקח בינוי ותשתיות
שושי יעקב
בודקת תוכניות
דדי ספורטס
מנהל פרויקטים
אסף אלפסי (ספיר )
מנהל פרויקטים, בינוי ותשתיות

רישוי עסקים

אורנה שטיימן
רישוי עסקים ושלטים

אגף החינוך

אופירה ביטון
מנהלת אגף חינוך
סיגל מזרחי
מזכירה
שרון טל בשן
מנהלת מחלקת בתי"ס
ענת אפרים
מנהלת מ. קדם יסודי
פאר שרביט
מזכירה
חניתה שעיו
רכזת פרויקטים
צ'ריל קמפר
ר. פרויקטים ,משאבים וחינוך מיוחד
מירי רמתי
קצינת ביקור סדיר
אלישבע קורגליק
מדור לטיפול בפרט, בתי ספר יסודיים, חט"ב יהלו"ם, ואולפנה ישיבה שלהבת.
תומר אזולאי
מנהל אחזקה מוס"ח
אהובה זביב
רכזת מתנדבים וחוגים ביה"ס
לילך לוי
רכזת הסעות
רחל טנא
רכז תקשוב יישובי
עמית רוזן
רכזת מדע וטכנולוגיה יישובית
סיון יצהר
מתאמת המאבק בסמים ועל"א
אורטל שחף
רכזת מוגנות בתיכון
שחר סידס
רכז מוגנות ביהלום

שרותים חברתיים

נטע לביא
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים (רווחה)
שוש סלע
מזכירה ועובדת זכאות
נעמי אוחנה
תקציבאית / עו"ז
מיכל דהן
מ"מ מ. מח' רווחה פ. עו"ס לחוק נוער
מיכל פרידנטל
עו"ס קשישים
אתי זלק
עו"ס נערות ומשפחות
נתלי רז
עו"ס נערים ומשפחות
מורן שטרן
עו"ס משפחה בתחום סדרי דין
ליאורה שקד
עו"ס שיקום וצרכים מיוחדים
אילנה ששר טויב
עו"ס שיקום וצרכים מיוחדים
אהובה זביב
רכזת התנדבות
לימור בוכריס
רכזת בית הגמלאי
רחל יונה
רכזת שי"ל

השרות הפסיכולוגי

ירדנה גנץ
מנהלת שפ"ח
אילת קולירן
פסיכולוגית
קרן זרנקין
פסיכולוגית
קרן הלזבנד
פסיכולוגית
רננה ברנדס
פסיכולוגית
מרינה קליין אורבך
פסיכולוגית
הילה יובל
פסיכולוגית
נעמה רוט מימון
פסיכולוגית
מורן אלצופין
פסיכולוגית
שרון שטטר
פסיכולוגית
ליטל מלינגר
פסיכולוגית
ברכה קבלי
פסיכולוגית
רעות כהן
פסיכולוגית
מוריאל אליעזר
פסיכולוגית
מתן אמזלג
פסיכולוג

איכות הסביבה

עופר גומבינר
מנהל אגף איכות הסביבה
ז'קלין בוקובזה
מזכירה
רוני קינדרמן
מנהל סניף המועצה לישראל יפה, האגודה לתרבות הדיור ורכז פרוייקטים וחינוך סביבתי

תרבות הדיור

רוני קינדרמן
המועצה לישראל יפה ותרבות הדיור ונגישות .

תחזוקה ופיקוח

שלמה סבג
מנהל מחלקת תחזוקה
מושיקו יום-טוב
סגן מנהל מח' תחזוקה
דוד מנטל
תחזוקה
דניאל גלעדי
חשמלאי
שמואל יהוד
רכז פיקוח
ניר איזון
פיקוח עירוני
מיטל כהן
פיקוח עירוני
נדב חדד+קובי
פיקוח גינון

וטרינר

ד"ר רוני וילדר
וטרינר (איגוד ערים)

חמש

אילן קומה
מנכ"ל חמש
סיגל ישרים
מנהלת לשכה ורכזת משאבי אנוש
אורטל וידזר
מזכירה וע' מנהל רכש
דגנית דהן
מנהל חוזים ורכש
לואיז ישראלוב
מנהלת חשבונות ראשית
נופר ינאי
הנהח"ש
ילנה פרונין
הנהח"ש וגבייה
אתי ארז
חשבת שכר
רעות חלפון
רכזת עמיתי דילר
לילי טייכר
מוקד מידע
מיכל יניב
מוקד מידע
איריס גדי
מוקד מידע
יוסי בן דוד
אב בית, בית התרבות וספרא
מאיה ביבלה גל
מנהלת תחום נוער
עדי חלילי
רכזת קבוצות נוער, מנהלה, השכרות, סיורי גנים וחיילים
עינבר כהן
רכזת התנדבות ומוסיקה
גילי ג'ולייט מזרחי
רכזת מד"צים, פורום תנועת נוער ומתחם לילי
בני אהרוני
אב בית נוער + כותר פיס
מיכל בנישתי
רכזת התנדבות ותרבות
נועה שור
מנהלת תרבות
הילה בן חמו
מנהלת משכן
אתי גרוס
תרבות יהודית וסל תרבות ישובי
סיוון שטיין פסח
הפקת אירועי תרבות
אירית נדב
מנויים וועדים
משה כהן
אב בית
מיטל בן דור
מנהלת תחום הגיל הרך ומרכז אתגר
איריס פניני
מנהלת צהרונים
אורית נבו
ע. מנהלת צהרונים
אפרת מלטר
רכזת העשרה
אודליה אלגלי
מנהלת מעון מכבים
יעל בלעיש
מנהלת מעון שגיא
אלירן ברוך
אב הבית
מיכל בנישתי
רכזת חוגים
דולי זורניצר
מרכז מחול
אביב רון
מנהל קונסרבטוריון
נויה שם טוב
מזכירת קונסרבטוריון
איתמר גריאת
אב בית כותר פיס
דינה מזרחי
מנהלת הספרייה
יעל עיני
ספרנית
חגית פלץ
ספרנית
רחלי הרפז
ספרנית
ליאת קסקס
ספרנית
עידן מורים
ספרן
לירון דר
ספרנית
גבריאל בן סמיאן
מנהל תחום ספורט
ברכה אדרי
מזכירת תחום ספורט
אורנה לוטן
רכזת חוגי ספורט
איציק סחייק
אב בית אולם תיכון
יוסי מלכה
אב בית אולם יהלום
אנדריי סמילה
אב בית מגרש כדורגל
צבי שליו
אב בית אולם אבן חן
אניה מיטרופול-נזרוב
רכזת קפה לאוזן – קפה ייעוצי לנוער

החברה הכלכלית

דינה פרומוביץ
מנכ"ל חכ"ל
סימה זאנה
רכזת פרויקטים חכ"ל
אלון חכימי
מהנדס
אשר חבאני
פיקוח

מפעם

הדס עבדת
מנהלת מפעם
אלונה מרק
סגנית מ' מפעם
מיכל מגן
מזכירה
טלי סלע
מזכירות מפעם
מלי בחכמה גולדברג
רכזת
מיכל ירון
רכזת
שירן גולדשטיין
רכזת

מועדון ספורט

אלון נוי
מועדון הספורט – מנהל
מינה מזרחי
מנהלת חשבונות

מחלקה משפטית

עו"ד יובל גלאון
יועץ משפטי
דרור גל
יועץ משפטי
עו"ד אבשלום אשואל
תובע עירוני

ועד עובדים

ורד הרוש
יו"ר ועד עובדים

ביה"ס צוקים

לאה דיאמנט
מנהלת
רחל אוליאל
מזכירה
נעמה דדון
הנה"ח

ביה"ס אבן החן

אורית כוכבי
ביה"ס אבן חן - מנהלת
חיה וכטל
מזכירה
איריס פרידלר
הנה"ח

ביה"ס רבין

טניה דורנשטיין
מנהלת
אפרת אלבוחר
מזכירה
נעמה דדון
הנה"ח

ביה"ס אבני החושן

פנינה אלמוג
מנהלת
ג'ינט בטיש
מזכירה
ורד הרוש
הנה"ח

ביה"ס ניצנים

ברניטה רול
מזכירה
איריס פרידלר
הנה"ח
משה בן ארי
אב הבית

ביה"ס דמוקרטי

גלית אידלמן קיסוס
מנהלת
בתיה כהן
מזכירה

אולפנה וישיבה שלהבת

אבי פינגרהוט
אולפנה וישיבה שלהבת - מנהל
צביקה פייל
מנהל חטיבה
חליפה סיגל
מזכירה +הנה"ח
עמליה שבתאי
מזכירה
ציפי אקרמן
מזכירה
דורון נדב
אב הבית

חט"ב יהלום

אביבית קליין
מנהלת חטיבת יהלום
נורית אוליאל
מזכירה
תיקי שמע
מזכירה
ניסנה יעקב
מזכירה
ברכה שאול
מזכירה
אודליה יקוטי
מזכירה
ורד הרוש
הנה"ח
שמעון חזוט
אב הבית
פאלק גורג'ט
לבורנטית

תיכון שוהם

איריס בויקיס
מנהלת
איילת זהבי
מזכירת בי"ס התיכון
פנינה גולן
מזכירה והנח"ש
מיכל חוגי
מזכירה
ציפי אדרי
מזכירה
קרן רענן כהן
מזכירה
שרון ריצר
מזכירה
שגית פלג
ספרנית
אריה מדרי
אב הבית
אורה אהרונוביץ
לבורנטית ראשית
לק עדי
לבורנט
ישראלה דרורה
לבורנטית
פרידמן סווטלנה
לבורנטית
אהרונוביץ אורה
לבורנטית
שלווה אשרף
מזכירה