דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

איתן פטיגרו
ראש המועצה

אביטל אסייג
עוזרת ראש המועצה

ציונה יוסף
מנהלת לשכת ראש המועצה

לשכת הרב

הרב דוד סתיו
מנהל המחלקה

שלווה אשרף
מנהלת לשכת הרב

אבי עמירה
רכז

אוהד אביטן
רב

רן כלילי
רב

ישי ליסנר
רב

מבקר המועצה

תמיר פוגל
מבקר מועצה

לשכת מנכ"ל

יוסי בן חיים
מנכ"ל המועצה

מיכל חוגי
מנהלת לשכת מנכ"ל המועצה

ממונה פניות הציבור

שולה קרקוב
ממונה על פניות הציבור

יועצת לקידום האישה

שולה קרקוב
יועצת לקידום האישה

משאבי אנוש

דליה בסן
מנהלת משאבי אנוש

ליאת שחר
רכזת משאבי אנוש

דוברות

דגנית שטיניג
דוברת

ביטחון

שרון אלפסי
מנהל המחלקה

שרית כחלון
מזכירה

מחשוב ומערכות מידע

אורן חכם
מנהל המחלקה

אנדי ברוקס
צוות מחשוב

אסף כהן
צוות מחשוב

מוקד עירוני

רועי ברפמן
מנהל המוקד העירוני

נופר שמידט
מוקדנית

טל בן יוסף
מוקדנית

טל היילה
מוקדנית

עומר זהבי
מוקדנית

אגף הכספים

ישראל שטרסברג
גזבר

גאולה בוקובזה
מזכירה

יוסי פרץ
ס. גזבר, מ. א תקציבים וחוזים

חיים תשובה
מנהל רכש

אתי בלומנקרנץ
מזכירת רכש

כתראן מדי
מנהל מח' שכר וארנונה

רימה זטקובצקי
רואת חשבון

בלה רחמימוב
מנהלת חשבונות ראשית

טליה פיזה
הנה"ח

מיטל גרשקוביץ
הנה"ח

גביה

רחלי גולן
מנהלת מח' גביה

ג'ולי לחמי
סגנית מנהלת מחלקת גביה

שרה כנביבי
פקידת גביה

תירצה וידל
פקידת גביה

אבישג מאור
פקידת גביה

מירי אלוש
פקידת גביה

הנדסה

יעקב ירקוני
מהנדס המועצה

עינת וינרמן
מנהלת פרויקטים, בינוי ותשתיות

אורין אשכנזי
מזכירה

שגית יוסף
מידענית ובודקת תכניות

דניאלה גרינברג
מנהלת הוועדה לתכנון ובניה

פליקס קלינג
מנהל פיקוח על הבניה

דן בירנבוים
מפקח בנייה

שושי יעקב
בודקת תוכניות

רישוי עסקים

אורנה שטיימן
רישוי עסקים ושלטים

אגף החינוך

אופירה ביטון
מנהלת אגף חינוך

ענת אפרים
סגנית מנהלת אגף חינוך

שרון טל בשן
מנהלת מחלקת בתי"ס

עדיאל אסולין
מנהל המחלקה לטיפול באוכלוסיות עם צרכים מיוחדים

סיגל מזרחי
מזכירה

פאר שרביט
מזכירה - מחלקת גני ילדים וחינוך מיוחד

ורד סטופניצקי
מזכירת רכש

מור מלכה
רשמת מוסדות חינוך

חניתה שעיו
רכזת פרויקטים

לילך לוי
רכזת הסעות

רחל טנא
רכזת תקשוב יישובי

עמית רוזן
רכז מדע וטכנולוגיה יישובי

תומר אזולאי
מנהל אחזקה מוס"ח

מירי רמתי
קצינת ביקור סדיר

אלישבע קורגליק
מדור לטיפול בפרט, בתי ספר יסודיים, חט"ב יהלו"ם, ואולפנה ישיבה שלהבת.

אהובה זביב
רכזת מתנדבים וחוגים ביה"ס

חן דייה
מנהלת המחלקה למניעת אלימות, סמים ואלכוהול

רינה אברהם
רכזת מוגנות חט"ב יהלו"ם/אבני החושן

שלומי חכימה
רכז מוגנות בתיכון שוהם/רכז קידום נוער

ליאת שמש
רכזת מוגנות בי"ס יסודי רבין, צוקים ודמוקרטי-שחף

המחלקה לשרותים חברתיים

נתלי רז
מנהלת המחלקה לשרותים חברתיים

אירמה דואל
מזכירה

שוש סלע
עובדת זכאות

נעמי אוחנה
תקציבאית ועובדת זכאות

מיכל דהן
עו"ס לחוק נוער ומשפחות

מיכל פרידנטל
עו"ס קשישים

ליאור קרני
עו"ס משפחות ואלימות במשפחה

אסיף שטרן
עו"ס נערות ומשפחות

ז'נה בר
עו"ס אזרחים ותיקים

אלה הלל
עו"ס צרכים מיוחדים

מורן שטרן
מנהלת "מפגשים" תחנה ליעוץ זוגי ומשפחתי ועו"ס סדרי דין

ליאורה שקד
עו"ס מרכז לשלום המשפחה.

אילנה ששר טויב
רכזת נתיבים להורות ויו"ר ועדות תכנון טיפול והערכה

ספיר פורר
עו"ס נוער וצעירים

אהובה זביב
רכזת התנדבות

יערית כליפה
רכזת מתנדבים, קהילה ומענים

לימור בוכריס
רכזת בית הגמלאי

רחל יונה
רכזת שי"ל

השרות הפסיכולוגי

מתן אמזלג
פסיכולוג

מרינה קליין אורבך
פסיכולוגית

רננה ברנדס
פסיכולוגית

ירדנה גנץ
מנהלת שפ"ח

עליזה שלי
מזכירה

אילת קולירן
פסיכולוגית

קרן זרנקין
פסיכולוגית

קרן הלזבנד
פסיכולוגית

הילה יובל
פסיכולוגית

נעמה רוט מימון
פסיכולוגית

מורן אלצופין
פסיכולוגית

שרון שטטר
פסיכולוגית

ליטל מלינגר
פסיכולוגית

ברכה קבלי
פסיכולוגית

רעות כהן
פסיכולוגית

מוריאל אליעזר
פסיכולוגית

שפ"ע

משה שוהם
מנהל אגף שפ"ע

ז'קלין בוקובזה
מזכירת אגף שפ"ע

ליה ויסמן
מנהלת מחלקת איכות הסביבה, רכזת מנהלות ורפרנטית האגף בתחום הנה"ח

אילנית דלווה
מנהלת מחלקת שפ"ע ומים

אתי קלמר
מזכירה, רכזת אכיפה ודוחות

רוני קינדרמן
רכז קהילה וקיימות

שלמה סבג
מנהל מחלקת תחזוקה

מושיקו יום טוב
סגן מנהל מח' תחזוקה

אורנה שטיימן
רכזת רישוי עסקים

ניר איזון
מפקח תברואה

מיטל כהן
מפקחת תברואה

תרבות הדיור

רוני קינדרמן
המועצה לישראל יפה ותרבות הדיור

תחזוקה ופיקוח

שלמה סבג
מנהל מחלקת תחזוקה

מושיקו יום-טוב
סגן מנהל מח' תחזוקה

שמוליק יהוד
תחזוקה

ניר איזון
תברואה

מיטל כהן
פיקוח עירוני

וטרינר

ד"ר רוני וילדר
וטרינר (איגוד ערים)

חמש

מירי פמפר
מנהלת העשרה וגיל רך

שירה
קופת מרכז אמנויות הבמה

שיר טל
מנהלת מרכז הצעירים "מטרו"

אילן קומה
מנכ"ל חמש

סיגל ישרים
מנהלת משאבי אנוש

מירי תיכון
מנהלת לשכה

דגנית דהן
מנהלת רכש והתקשרויות

לואיז ישראלוב
מנהלת חשבונות ראשית

נופר ינאי
הנהח"ש

ילנה פרונין
הנהח"ש וגבייה

לילי טייכר
מוקד מידע

איריס גדי
מוקד מידע

יוסי בן דוד
אב בית, בית התרבות

אלון מלר
מנהלת תחום נוער

נועה שור
מנהלת תרבות

אתי גרוס
תרבות יהודית וסל תרבות ישובי

סיוון שטיין פסח
הפקת אירועי תרבות

אירית נדב
מנויים וועדים

גלית שחם
מנהלת צהרונים

עדנה הירש
ע. מנהלת צהרונים

אודליה אלגלי
מנהלת מעון מכבים

יעל בלעיש
מנהלת מעון שגיא

אלירן ברוך
אב הבית

דולי זורניצר
מרכז מחול

אביב רון
מנהל קונסרבטוריון

יעל פורים טיקוצקי
מזכירת קונסרבטוריון

דינה מזרחי
מנהלת הספרייה

אמיר בן עזר
מנהל תחום ספורט

ברכה אדרי
מזכירת תחום ספורט

אורנה לוטן
רכזת חוגי ספורט

איציק סחייק
מנהל מתקנים

יוסי מלכה
אב בית אולם יהלום

החברה הכלכלית

דינה פרומוביץ
מנכ"ל חכ"ל

אשרה וסרמן
מזכירות חכ"ל

אלון חכימי
פיקוח

אור לוגסי
פיקוח

אשר חבאני
פיקוח

סימה זאנה
רכזת פרויקטים חכ"ל

מפעם

הדס עבדת
מנהלת מפעם

אלונה מרק
סגנית מ' מפעם

מיכל מגן
מזכירה

טלי סלע
מזכירות מפעם

מלי בחכמה גולדברג
רכזת

מיכל ירון
רכזת

שירן גולדשטיין
רכזת

מועדון ספורט שהם

אלון נוי
מועדון הספורט – מנהל

בת ציון עמוסי
אחראית מנהלה

מחלקה משפטית

עו"ד עמיחי ויינברגר - ויינברגר ברטנטל ושות' – משרד עורכי דין
יועץ משפטי. פניות בעניין דוחות יש להפנות לאגף שפ"ע
רח' כנרת 5, בני ברק מגדלי ב.ס.ר 3

עו"ד אבשלום אשואל
תובע עירוני

ועד עובדים

ורד הרוש
יו"ר ועד עובדים

ביה"ס צוקים

לאה דיאמנט
מנהלת

רחל אוליאל
מזכירה

חגית בן שושן
מנהלת חשבונות

ביה"ס קשת שוהם

איילה קופולוביץ
מנהלת ביה"ס קשת

חיה וכטל
מזכירה

ביה"ס רבין

טניה דורנשטיין
מנהלת


סגנית

נעמה דדון
מזכירה ומנהלת חשבונות

ביה"ס אבני החושן

פנינה אלמוג
מנהלת

ג'ינט בטיש
מזכירה

ורד הרוש
הנה"ח

ביה"ס ניצנים

רינת מרציאנו
מנהלת

איריס פרידלר
הנה"ח

משה בן ארי
אב הבית

ביה"ס דמוקרטי

גיל אייזן
מנהל

בתיה כהן
מזכירה

אולפנה וישיבה שלהבת

אבי פינגרהוט
אולפנה וישיבה שלהבת - מנהל

חליפה סיגל
מזכירה +הנה"ח

עמליה שבתאי
מזכירה

חט"ב יהלום

אביבית קליין
מנהלת חטיבת יהלום

נורית אוליאל
מזכירה

תיקי שמע
מזכירה

ניסנה יעקב
מזכירה

ברכה שאול
מזכירה

אודליה יקוטי
מזכירה

ורד הרוש
הנה"ח

שמעון חזוט
אב הבית

פאלק גורג'ט
לבורנטית

תיכון שוהם

איריס בויקיס
מנהלת

איילת זהבי
מזכירת בי"ס התיכון

פנינה גולן
מזכירה והנח"ש

ציפי אקרמן
מזכירה

ציפי אדרי
מזכירה

שרון ריצר
מזכירת בגרויות

שגית פלג
ספרנית

אריה מדרי
אב הבית

אורה אהרונוביץ
לבורנטית ראשית

לק עדי
לבורנט

ישראלה דרורה
לבורנטית

פרידמן סווטלנה
לבורנטית