קריקטורה של יד שרה

 

זהו, אנחנו מוכנים...
שמחים לבשר כי סניף יד שרה מרחיב את שעות הפעילות גם לבקרים. 
החל מחודש פברואר, פעילות יד שרה בשהם היא: 
ימים ב', ד', ו': משעה 10:00-11:00 ימים א' עד ה': משעה 19:30-20:30

אנחנו נמצאים בלשם 4 טלפון: 03-9733404 
מוזמנים לבוא ולהכיר
הקפה עלינו...

טלפון בסניף: 03-9733404

טלפון מוקד ארצי: 6444*

אתר "יד שרה" הארצי

 יד שרה בפייסבוק

הנחה של 5% לגמלאים!

חדש ביד שרה בסניף שוהם:
רכישת ציוד רפואי ואביזרי עזר לצד השאלת ציוד המוכרת לכולם, מעתה ניתן גם לרכוש ציוד. 

סניף יד שרה בשוהם מרחיב את פעילותו. לצד שירותי ההשאלה, ניתן יהיה מהיום גם לרכוש ציוד רפואי ואביזרים ייחודיים המקלים על התפקוד בבית. חגית שלסקי, מנהלת הסניף מסבירה: "כידוע, מתנדבי יד שרה משאילים פריטי ציוד רפואי לכל פונה. ההשאלה היא לזמן קצוב של כ 3 חודשים, וכשהשואל כבר לא נזקק לציוד, הוא מחזיר אותו. אך מה יעשה אדם הזקוק למכשיר או ציוד לזמן ארוך או לכל חייו?"

בסניף בדקו וראו כי יש אחוז לא מבוטל של תושבים זקוקים לציוד לתקופה ארוכה יותר או פונים המבקשים לקנות מוצרים משלימים ונאלצים לקנות אותם במחירים גבוהים או יוצאים מחוץ לישוב בחיפוש אחר מענה.  
"ביקשנו אישור מיוחד מהנהלת יד שרה בירושלים לפתוח שירות רכישה גם בשוהם, שירות שמתבצע היום במספר סניפים ברחבי הארץ, ושכנענו את ההנהלה כי תושבי שוהם והסביבה, יראו בשירות הרכישה החדש - יתרון משמעותי וידעו להעריך קבלת ציוד איכותי במחיר זול יותר באופן משמעותי, וכל זה קרוב לבית".  
כל אחד  יכול כל למצוא מוצרים הרלוונטיים לו- החל מציוד למשלים לשימוש אישי לדוגמא- רפידות הנקה ליולדת, מד חום אינפרא אדום, אביזרי התעמלות ופזיותרפיה ככדורי פילאטיס ועוד, כרית חימום ובי-קיור לייזר להקלה על כאבים, אביזרים המקלים על ההליכה- כדוגמת מקל הליכה, הליכונים, רולטורים, כסאות גלגלים ועוד, ועד למכנסונים למבוגרים וכל הדרוש לחולה סיעודי.  
"ישנם לא מעט מוצרים שיכולים להינתן כמתנה ליולדת, להורים ולסבא- סבתא. חשוב לי לציין כי פריטים שלא נמצאים בסניף, ישלחו לבית הקונה מספר ימים אחרי ביצוע ההזמנה", מוסיפה שלסקי.  יד שרה מוכרת מעל ל 600 מוצרים. ניתן גם לצפות  במאות המוצרים באתר  www.yasam.co.il
יד שרה מעוניינת לסייע לכל המבקשים ציוד ומאפשרת פרישת חיוב של עד 20 תשלומים.  כל ההכנסות מופנות לרכישת ציוד רפואי ולפיתוח שירותי יד שרה .   
נשמח לעמוד לרשותכם בכל יום.
סניף יד שרה בשוהם נמצא ברח' לשם 4 ופתוח בימים א-ה בין השעות 19:30-20:30  ובימים ב',ד',ו' בין השעות 10:00-11:00. מס' הטלפון בסניף הוא 03-9733-404. 
מוזמנים לבקר אותנו ולעשות לנו לייק בעמוד הפייסבוק של סניף יד שרה בשוהם: www.facebook.com/yadsarahshoham