דלג לתוכן העמוד

לחברה העירונית לתרבות נוער וספורט (חמש) בע"מ – שוהם  דרושים/ות רכזי/ות למחלקת הנוער של שוהם


מחפשים תפקיד חינוכי משמעותי?
בואו להיות חלק מצוות החינוך הבלתי פורמלי בבית הסגול!

רכז/ת תנועות נוער והתנדבות (משרה מלאה)

תיאור התפקיד: 
הובלת תחום תנועות וארגוני נוער: אחראי על בניית תכנית שנתית לשילוב תנועות/ארגוני הנוער ברשות, מתאם ומקשר בין גורמים וארגונים שונים, הובלת אירועי תנועות הנוער ביישוב ומתן מענה לתנועות לפי הצורך בשגרה ובאירועים שוטפים במהלך השנה. 
ריכוז התנדבויות: אחריות על יצירת תכנית עבודה שנתית ברשות כגון מחויבות אישית והתנדבות ביחידת הנוער, פיתוח של שיתופי פעולה בתחום ההתנדבות ברשות המקומית, סיוע ליווי ותמיכה בגיוס מתנדבים ובמיונם. אחראי על התמקצעות תחום ההתנדבות ופיתוח מקצועי ופועל לפיתוח יוזמות התנדבות חדשניות. מחויב בהשתתפות בקורס להכשרת מנהלי התנדבות רשותיים.

רכז/ת מד"צים והכנה לצה"ל (משרה חלקית)

תיאור התפקיד:
מד"צים: רכז המד"צים נושא באחריות כוללת על המד"צים ביישוב. אחריות על יצירת תכנית שנתית הכוללת תכני פעילות של תוכן ערכי ומשמעותי, גיוס שימור ותפעול בני נוער וחניכים פעילים ואחראי על השתלמותם; אחריות על קשר עם בתי ספר, חינוך פורמלי, הורים, קהילה ; הדרכה וליווי צמוד של כל בעלי התפקידים וחברי השכבות. נוכחות קבועה בימי הפעילות. בעל יכולת ליזום ולהפעיל תכניות ייחודיות בתחום פיתוח המנהיגות.

הכנה לצה"ל:  תכלול הפעילות במסגרות השונות הפועלות בנושא הכנה לשירות משמעותי. בניית מנגנוני שיתופי פעולה בין גורמים שונים, מרכז את התכניות להכנה לשירות משמעותי בתוך המסגרות הבית ספריות והחוץ בית ספריות, ארגון ימי הכנה ועיון לקראת גיוס, יום המא"ה, צו ראשון וכו'. השתתפות בקורס הכוון לרכזי הכנה לצה"ל

דרישות לתפקיד:
עבודה גם בשעות אחה"צ/ ערב/ סופי שבוע 
תקשורת בינאישית מצוינת בדגש על גילאי נוער
ניסיון תעסוקתי במחלקות נוער או בוגר/ת תנועות נוער – יתרון.
ניסיון קודם בהדרכה / הנחייה.
יכולת ראייה מערכתית ומסוגלות לעבודה בסביבה דינמית.
תחילת עבודה מידית.

קורות חיים יש לשלוח לכתובת [email protected]