שבוע הנוער שוהם חוזר

יום חילופי שלטון, הוקרה לנוער מתנדב, מסיבה לז'-ח', פעילויות בתנועות הנוער ועוד


שבוע הנוער המסורתי של שוהם חוזר השנה, לאחר שנת הפסקה שנבעה ממגבלות הקורונה. כמדי שנה יתקיים יום חילופי השלטון (10.5.21), במסגרתו יחליפו חברי מועצת הנוער היישובית את מנהלי מועצת שוהם והתאגידים העירוניים בתפקידם. ראש המועצה, איתן פטיגרו, יתחלף עם יו"ר מועצת הנוער ערן מלכיאור וביחד הם ינהלו יום של ישיבות ומפגשי סיעור מוחות לקראת שנת הפעילות הבאה. 

איתן פטיגרו: "אחרי שנה מורכבת במיוחד חשוב לנו לשמוע את בני הנוער שלנו ולעבוד איתם ביחד כדי לגבש את אופי הפעילות בחודשים הקרובים. אנחנו כאן כדי לשמוע מה הצרכים, האתגרים והרצונות שלהם וביחד עם צוות מחלקת הנוער נפעל כדי לבנות ביחד תכנית עבודה מהנה וערכית".

מחזיקת תיק הנוער, המשנה לראש המועצה, חני קרס: "שבוע הנוער הוא שבוע השיא של פעילות הנוער ביישוב והזדמנות להוקיר את הנוער שלנו. בתקופת הקורונה נוכחנו לדעת עד כמה הנוער שלנו איכותי עם רצון רב לנתינה. הנערות והנערים ביישוב ביצעו פעילויות התנדבות רבות בשוהם ומחוץ לה. לצד יוזמות מקומיות הם מתנדבים גם בתנועות הנוער, מד"א, משמר אזרחי בחלוקת מזון, אפיית עוגות, הפעלת שמרטפיות לעובדי הרפואה ביישוב ועוד. זה הזמן להודות להם". 

אלון מלר, מנהל מחלקת הנוער בחברה העירונית חמש ציין שבמהלך השבוע מתוכננות גם פעילויות פנאי ותרבות, חלקן בשיתוף תנועות הנוער המקומיות: "במרכזו של השבוע ערב ההוקרה לנוער מתנדב, שבו נעניק ל 30 נערות ונערים פעילים במיוחד אותות הוקרה על פעילותם בשנה החולפת. בנוסף נערוך מסיבה לשכבות ז'-ח', אירוע שירת המונים וצילום קליפ לרגל יום ירושלים וחידון בלשי ברחבי היישוב – אשר תוביל מועצת נוער ביישוב".