גילדע – מאגר מומחים בגילאי 60+ מוצע לתושבי שוהם

תושבי שוהם יכולים להיעזר בשירותיהם של מומחי "גילדע", מיזם חדש  בעמותת "והדרת הכוח השלישי".גילדע הוא מאגר של מומחים בכירים שכיהנו כמנכ"לים בחברות פרטיות וציבוריות וכן בתפקידים בכירים  בתחומי השיווק, הלוגיסטיקה, מערכות המידע, מגוון מקצועות ההנדסה והכספים. מומחים אלו, שכולם בני 60 + , מעניקים כיום ייעוץ המתבסס על ניסיונם הרב וקשריהם הענפים, כיועצים פרילנסרים, במחירים שווים לכל נפש.

את המיזם החדש הציג לראש המועצה, איתן פטיגרו, תושב היישוב, קובי חמצני, אשר כיהן בעבר כסגן ראש מועצת שוהם. חמצני, אשר נמנה על יועצי המיזם מספר שעמותת "והדרת" הוקמה בשנת 2009 במטרה לפעול לחיזוק ולהעצמה של אוכלוסיית הגיל השלישי בישראל ולשינוי עמדות החברה ויחסה אל האזרח הוותיק. העמותה הוקמה על ידי קבוצת אנשי עסקים ותקשורת שראו בקידום מעמדה של אוכלוסיה זו, מפתח לשיפור פני החברה בישראל: "תוחלת החיים המתארכת יצרה קבוצת גיל חדשה, שבעבר היתה מזוהה עם חולשה וכיום היא קבוצה חזקה, בעלת השפעה ומיומנויות. העמותה מפעילה שורה של מיזמים שיש להם שתי מטרות. האחת, לקדם את אוכלוסיית המבוגרים ככוח יצרני וחיוני לחברה הישראלית, והשנייה היא להיטיב עם בעלי עסקים ויזמים הודות לידע העצום והקשרים שיש לאוכלוסייה זו".

יזמים או בעלי עסקים שמעוניינים לבחון את השירות, יוכלו לקבל פגישת היכרות חינם וסל של 5 שעות ייעוץ בעלות של 500 ₪, כולל מע"מ (עד סוף יולי).

איתן פטיגרו, ראש מועצת שוהם: "בימים אלה, בהם בעלי עסקים מתמודדים עם אתגרים מורכבים במיוחד יש ערך מוסף לתכנית "גילדע". מחד היא מעניקה במחיר אטרקטיבי ייעוץ מקצועי במגוון תחומי ניהול העסק, ומאידך היא מסייעת ליועצים בגיל השלישי