הקמפוס הקהילתי

הקמפוס הקהילתי של שוהם, שהחל בחודש ינואר את פעילותו, אירח השבוע את ד"ר חיים שפירא בהרצאה על פסיכולוגיה של קבלת החלטות.


הקמפוס הקהילתי של שוהם, שהחל בחודש ינואר את פעילותו, אירח השבוע את ד"ר חיים שפירא בהרצאה על פסיכולוגיה של קבלת החלטות. ההרצאה עסקה בחשיבות הטלת ספק בדעות רווחות ובצורך בשמיעת דעה שמנוגדת לדעה המקובלת כדי לקבל החלטה נכונה. בהרצאה נכחו עשרות תושבים. הקמפוס הקהילתי, שפועל במסגרת תאגיד החינוך של שוהם, מציע קורסים והרצאות למבוגרים ולהורים. מטרתו של הקמפוס לקדם למידה בכל גיל, לעורר סקרנות ושיח בין מבוגרים וליצור שיתופי פעולה בקהילה.

חבר המועצה, פלג רשף, מ"מ יו"ר תאגיד החינוך: "הקמפוס מקדם תוכניות ופעילויות העוסקות בהעצמת ההורים והקהילה. בתקופה בה התמורות הטכנולוגיות המהירות משפיעות גם על תפיסת התפקיד ההורי ועל מעמדו, אנו פועלים למתן התייחסות מקצועית ומתוכננת לקהילת ההורים והתושבים באמצעות סדרות של הרצאות, שיח הדדי וקבוצות למידה של הורים."

את הקמפוס מפעיל תאגיד החינוך שוהם. התאגיד מפעיל תוכניות מצוינות, העשרה ותגבור לילדים בתחום החינוך מעבר לשעות הלימודים ומרחיב את פעילותו למבוגרים באמצעות הקמפוס הקהילתי. את פעילות הקמפוס מרכזת אילנה בנוזיו. 

ההרצאה הבאה בסדרה, של ד"ר אנאבלה שקד (9.2.20) תעסוק בתפקיד המבוגרים, כמסייעים לילד, בהתמודדותו החברתית בגן ובבית הספר בעידן הדיגיטלי.

תמונה מהרצאה של חיים שפירא מול קהל