הורים יקרים,
בתקופת אי וודאות וסימני שאלה רבים, יש בכל זאת כמה נושאים ודאיים וברורים על לוח השנה. אחד מהם הוא פתיחת הרישום למוסדות החינוך. כמדי שנה פותח אגף החינוך במועצת שוהם את הרישום לגני הילדים ולכיתות א' ולתושבים חדשים.
בצל הקורונה, יתקיים השנה הרישום למוסדות החינוך במתכונת מקוונת בלבד וצוות אגף החינוך נערך עם אתר רישום חדש, שיאפשר לכם לקבל מענה לכל שאלותיכם.
שוהם היא בית למשפחות צעירות, ולפיכך עומד החינוך בראש סולם העדיפויות שלנו, דבר שבא לידי ביטוי בתכניות העבודה ובתקציב המועצה לשנת 2021. 
השנה אנו מקדמים בברכה חמה את המשפחות הראשונות של שכונת הדרים החדשה – ברוכים המצטרפים למשפחת שוהם. כולנו כאן עומדים לרשותכם בכל שאלה או התלבטות, כדי לאפשר לכם קליטה קלה ונעימה בקהילה החמה שלנו. 
הקהילה החינוכית בשוהם משותפת לנו, במועצה, לצוותי החינוך ולכם – ההורים והתלמידים. כולנו ביחד נמשיך לפעול גם השנה לטיפוח מערכת החינוך היישובית המגוונת והפלורליסטית שלנו. 
המועצה המקומית שוהם, עושה רבות בכדי להיענות לבקשות הרישום שלכם, בהתאם לתחזיות הדמוגרפיות של היישוב ובהתאם לאזורי המיפוי. 
כאב לילדים קטנים במערכת החינוך היישובית, אני מודע היטב לחשש ולמתח שמלווה את הרישום לגן הילדים או לבית הספר. צוות אגף החינוך ישמח לסייע לכם בכל שאלה ועניין. 
אני מאחל לילדכם ולכם, המשך שנת לימודים פוריה, מוצלחת ובעיקר – בריאה ובטוחה!

 

שלכם בברכה
איתן פטיגרו
ראש המועצה
מחזיק תיק החינוך

 

 

  מה כדאי לדעת לפני הרישום                לאחר הרישום

    מסגרות גנים ייחודיים                  מידע על מעונות היום

  אורחות החיים בגן

 

 

 

  כללי                     תהליך הרישום                  לאחר הרישום

 

מסגרות בתי ספר ייחודיים

 

 

    תהליך הרישום

 

 

מידע בנושא ילדים בעלי צרכים מיוחדים

 

 

מידע בנושא הסעות

 

 

רישום לצהרוני חמש